63 vrijwillige brandweermannen (m/v/x)

Brandweer Zone Rand Antwerpen

Solliciteren kan tot: 28 Oktober 2022

Brandweer Zone Rand

Gemeenten: Boechout, Borsbeek, Brasschaat, Brecht, Edegem, Essen, Hove, Kalmthout, Kapellen, Kontich, Lint, Malle, Mortsel, Ranst, Schilde, Schoten, Stabroek, Wijnegem, Wommelgem, Wuustwezel, Zandhoven en Zoersel.

Om onze ploegen te versterken zoeken wij 63 vrijwillig brandweermannen (m/v/x).

 

 

Sinds 2015 bundelen 21 gemeenten en 20 brandweerposten hun krachten in Brandweer Zone Rand om een nog betere hulpverlening te kunnen bieden. Van Essen, over Malle tot in Kontich, gaan wij met meer dan 800 medewerkers door het vuur om de veiligheid van burgers en hun omgeving te garanderen. Om onze ploegen te versterken zoeken wij 63 vrijwillig brandweermannen (m/v/x).  Ga jij ook voor een ander door het vuur? Bekijk dan snel de vacature